Zadzwoń: 601 513 761 (Oferta)| 603 381 251 (Biuro)

Zapytania: biuro@julispec.pl

Wiercenie w betonie

Wiercenie w betonie

Zajmujemy się wierceniem otworów w stropach, ścianach, grubych podłożach betonowych oraz żelbetowych. Średnica wierceń: 10-1000 mm na głębokość nawet do kilku metrów. Wiercimy otwory na mokro oraz sucho, w zależności od potrzeb, a przy tym praktycznie we wszystkich materiałach budowlanych. Diamentowe wiercenie w betonie wykonujemy bez udarowo. W zależności od potrzeb wiercimy również otwory elektronarzędziami typu młoty udarowe. 

Przez wiele lat realizowania wiercenia, przygotowaliśmy również wiertła o wymiarach nietypowych, stosowanych do wiercenia otworów np. w studniach  dla montażu uszczelnień gumowych oraz regulowanych. Pozwala nam to wykonać wszelkiego rodzaju przewierty w betonie.

Co nas wyróżnia:

  • specjaliści z wieloletnim doświadczeniem
  • nowoczesne i sprawdzone rozwiązania
  • terminowość
  • dbałość o bezpieczeństwo pracowników i osób postronnych
  • precyzja i porządek na stanowisku
 
Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski.

   Średnica wierceń: 10-1000 mm na głębokość nawet do kilku metrów

Czym się jeszcze zajmujemy?

Cięcie betonu piłami, wiercenie w betonie, cięcie bloków betonowych liną diamentową, kotwienie w betonie, iniekcje ciśnieniowe, izolacje przemysłowe, naprawa posadzek i torowisk. Dylatacje i uszczelnienia. Wykonujemy także montaż maszyn przemysłowych oraz wiele innych.

Gotowi do działania

Potrzebujesz sprawdzonej firmy z dużym doświadczeniem? Nie boimy się trudnych realizacji, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy!

Tel. 603 381 251

Tel. 601 513 761

e-mail: biuro@julispec.pl 

Partnerzy: