Zadzwoń: 601 513 761 (Oferta)| 603 381 251 (Biuro)

Zapytania: biuro@julispec.pl

Kotwienie w betonie

Kotwienie w betonie.

Kotwienie w betonie to powszechnie wykorzystywana w budownictwie czynność, która polega na wzbogaceniu konstrukcji betonowej elementami stalowymi. Dzięki nim całość jest nie tylko wzmocniona, ale również doskonale scalona. Jeżeli kotwienie w betonie chcesz powierzyć profesjonalnej firmie, która posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W branży działamy już kilkadziesiąt  lat. Posiadamy nie tylko ekspercką wiedzę oraz wyspecjalizowany zespół pracowników, ale również najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia renomowanych marek. Dzięki wyżej wymienionym atutom możemy świadczyć usługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy kotwienie w betonie zgodnie ze wszelkimi standardami i wytycznymi technicznymi.

Kotwienie w betonie, jak również renowację i wymianę starych kotew realizujemy przy pomocy techniki chemicznej. Umożliwia ona uniknięcie naprężeń do podłoża w momencie kotwienia, co w bezpośredni sposób wpływa na przekazywanie obciążenia na podłoże za pośrednictwem sił przylegania. W zastosowaniu kotwień dysponujemy sprzętem pneumatycznym oraz ręcznym do wtłaczania kleju, kompozytu kotwiącego. Działamy szybko i skutecznie, gwarantując naszym Klientom krótki termin realizacji oraz satysfakcjonujące efekty.

Chemiczne kotwienie w betonie polecamy inwestorom realizującym budowę nowych budynków, jak również podczas renowacji starych obiektów, których podłoże jest mocno wyeksploatowane oraz zniszczone. Ponowne kotwienie przywróci całej konstrukcji dawną wytrzymałość oraz niezawodność.

W dotychczasowych pracach wykonaliśmy profesjonalne wymiany kotew o długości nawet 1,5 metra i średnicy M52. Jesteśmy jedną z nielicznych firm z branży, które mogą zaoferować usługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

Naprawa pękniętych fundamentów metodą kotwienia

Czym się jeszcze zajmujemy?

Cięcie betonu piłami, wiercenie w betonie, cięcie bloków betonowych liną diamentową, kotwienie w betonie, iniekcje ciśnieniowe, izolacje przemysłowe, naprawa posadzek i torowisk. Dylatacje i uszczelnienia. Wykonujemy także montaż maszyn przemysłowych oraz wiele innych.

Gotowi do działania

Potrzebujesz sprawdzonej firmy z dużym doświadczeniem? Nie boimy się trudnych realizacji, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy!

Tel. 603 381 251

Tel. 601 513 761

e-mail: biuro@julispec.pl 

Partnerzy: