Zadzwoń: 601 513 761 (Oferta)| 603 381 251 (Biuro)

Zapytania: biuro@julispec.pl

Cięcie betonu liną diamentową

Cięcie betonu liną diamentową. 

Cięcie liną diamentową to specjalistyczna usługa, która umożliwia przecinanie jednym cięciem dużych betonowych elementów, bloków, itp. Technologia ta jest znacznie efektywniejsza od klasycznych metod cięcia betonu. Umożliwia skrócenie do minimum czasu realizacji zadania, a jednocześnie pozwala precyzyjne cięcie bez konieczności rozkuwania dużych bloków betonu na mniejsze.

Cięcie liną diamentową polega na przeprowadzeniu liny wokół ciętego elementu, następnie napięcie jej za pomocą systemu napędowego. Cięcie wykonywane jest w osłonie wodnej i pod nadzorem specjalistów.

Do każdego zadnia powierzonego naszej firmie podchodzimy z ogromną odpowiedzialnością
oraz profesjonalizmem i dbałością o bezpieczeństwo.

Uczestniczyliśmy we Wrocławiu w bardzo ciekawym przedsięwzięciu wycinania liną diamentową muru  z XIV wieku

Wycinaliśmy bloki fundamentowe w fabryce w Gliwicach. Odcinaliśmy liną diamentową fragmenty wiaduktu kolejowego w Kutnie.

Czym się jeszcze zajmujemy?

Cięcie betonu piłami, wiercenie w betonie, cięcie bloków betonowych liną diamentową, kotwienie w betonie, iniekcje ciśnieniowe, izolacje przemysłowe, naprawa posadzek i torowisk. Dylatacje i uszczelnienia. Wykonujemy także montaż maszyn przemysłowych oraz wiele innych.

Gotowi do działania

Potrzebujesz sprawdzonej firmy z dużym doświadczeniem? Nie boimy się trudnych realizacji, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy!

Tel. 603 381 251

Tel. 601 513 761

e-mail: biuro@julispec.pl 

Partnerzy: