Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube
Zapraszamy na Facebooka
Facebook

Wiercenie betonu

Wiercenie w betonie

Szukasz firmy świadczącej kompleksowe i profesjonalne usługi, jakimi jest między innymi wiercenie w betonie? Liczy się dla Ciebie rzetelność, atrakcyjna cena oraz krótki czas realizacji zadania? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą przygotowana przez naszą firmę.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy staną na wysokości zadania i zapewnią Ci finalny efekt, który sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom oraz wymaganiom technicznym. JULI-SPECS to wiercenie otworów w betonie na najwyższym poziomie. Zaufało nam tysiące firm z całej Polski, choć Opole jest miejscem, gdzie wiercenie w betonie wykonujemy najczęściej. Ty również możesz doświadczyć naszego profesjonalizmu!

Wiercimy w ścianach i stropach

Zajmujemy się wierceniem otworów w stropach, ścianach, grubych podłożach betonowych jak i żelbetowych o średnicach Ø 10 - 1000 mm na głębokość nawet do kilku metrów. Wiercimy otwory na mokro i na sucho, a przy tym we wszystkich materiałach budowlanych. Wiercenie betonu diamentowe jest wykonywane bezudarowo.

W zależności od potrzeb wiercimy również otwory elektronarzędziami typu: młoty udarowe. Przez wiele lat realizowania wiercenia przygotowaliśmy również wiertła o wymiarach nietypowych, stosowanych do wiercenia otworów np. w studniach dla montażu uszczelnień gumowych oraz regulowanych. To pozwala nam wykonać wszelkiego typu przewierty w betonie.

Różne techniki wiercenia

Kompleksowa obsługa

Oprócz wiercenia techniką diamentową zajmujemy się również wierceniem otworów w konstrukcjach stalowych o średnicy Ø 10 - 100 mm. Do wykonywania wierceń stosujemy wiertarki elektromagnetyczne z użyciem frezów trepanacyjnych.

W ostatnim czasie prowadzimy także testy przy użyciu wierteł kobaltowych. To pozwala nam na sporą precyzję podczas wykonywania wszelkiego typu realizacji, zapewniając tym samym pełną satysfakcję klienta. Cennik, jeśli chodzi o wiercenie otworów w betonie jest dostosowywany do indywidualnych zleceń, co daje optymalne efekty.

Profesjonalne doradztwo

Świadczymy również usługi doradztwa dla firm zajmujących się kamieniarstwem. Dobieramy odpowiednie narzędzia diamentowe w zależności od grubości i rodzaju materiału. Mając świadomość zapotrzebowania rynku na różnego rodzaju wiercenia, staramy się odpowiedzieć na wszystkie skierowane do nas zapytania.

Wiercenie otworów w betonie jest elementem wielu zleceń budowlanych i dlatego ważne jest wysoka jakość tego typu działań. Nasza firma oferuje profesjonalne podejście, a także wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Choć Opole jest obszarem, na którym wykonujemy wiercenie otworów w betonie, to jednak przyjmujemy zlecenia z całej Polski.

Wiercenie techniką diamentową

Diament należy do najtwardszych minerałów na świecie, w związku z czym świetnie nadaje się do prac wymagających precyzji oraz ostrych cięć. Wycinanie otworów w betonie, a w szczególności w tym żelbetowym wymaga właśnie bardziej profesjonalnego podejścia.

Użycie wysokiej jakości sprzętów sprawia, iż poszczególne cięcia czy wiercenia są idealnie gładkie i wyszlifowane. Cennik, gdy wykonujemy wiercenie w betonie uzależniony jest między innymi od zastosowanych przez nas technik oraz odpowiednich sprzętów.

Specjaliści od wiercenia w betonie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie realizacyjne w branży związanej z wykonywaniem prac budowlanych. Do wszelkich zleceń podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie. Wykonujemy między innymi odwierty w betonie, cięcia techniką diamentową czy wiercenia w żelbecie.

Zależy nam na satysfakcji klientów, w związku z czym do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny. Takie wiercenie w betonie wykonujemy na obszarze miasta Opole, ale również i w innych rejonach Polski.