Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube
Zapraszamy na Facebooka
Facebook

Frezowanie i szlifowanie betonu

Frezowanie i szlifowanie betonu

Beton jest materiałem stosowanym w budownictwie od wielu lat. Wszystko dzięki jego właściwościom, które przekładają się na jego uniwersalność i sprawiają, że ma wiele zastosowań. Do jedno najważniejszych zalet, które czynią z niego tak popularny materiał w budownictwie należy zaliczyć z pewnością stosunkowo niską cenę oraz wytrzymałość na ściskanie, która przekłada się na jego nośność.

Zalety posadzek betonowych

Stosując beton można wylewać posadzki, które następnie, przy pomocy specjalistycznych narzędzi, mogą być szlifowane i frezowane.
Sprawdzają się one podczas budowy różnorodnych elementów konstrukcyjnych oraz elewacyjnych.

W ten sposób przygotowane są posadzki np. wewnątrz budynków magazynowych oraz produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu posadzki betonowej, możliwe jest przenoszenie ekstremalnych obciążeń, bez ryzyka uszkodzenia budynku.

Co zrobić, gdy posadzka staje się nieestetyczna?

Wadą takich rozwiązań jest fakt, że z czasem beton straci swoją pierwotną, estetyczną formę. Posadzka staje się brudna i wygląda na zniszczoną. Wnętrze magazynu czy zakładu pracy, które odstrasza swoim wyglądem wpływa na nastroje w pracy, zniechęcając pracowników do działania. Będzie to również skuteczny odstraszasz dla wszystkich kontrahentów, którzy potencjalnie mogliby nawiązać z nami współpracę. Co robić w takiej sytuacji?

Należy oczywiście niezwłocznie działać

Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów! Nasza firma oferuje usługi w zakresie szlifowania oraz frezowania posadzek betonowych na terenie obiektów różnego typu. Dysponujemy nowoczesnym specjalistycznymi sprzętem, który pozwala nam na sprawną i skuteczną realizację zleceń.

Zatrudniani przez nas fachowcy to doświadczeni specjaliści, którzy do każdego zlecenia podchodzą z pełnym profesjonalizmem, dobierając rozwiązani w taki sposób, by zapewnić klientowi maksimum satysfakcji.

Jeśli chcesz, by wnętrze Twojego magazynu, siedziby firmy, hali produkcyjnej lub innego obiektu ponownie prezentowało się estetycznie, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Zastosowanie techniki diamentowej

Szlifowanie betonu oraz frezowanie realizujemy przy zastosowaniu techniki diamentowej, która umożliwia usunięcie i obniżenie poziomu betonu. Szlifowanie ma na celu usunięcie zniszczonej powierzchni oraz starych powłok lakierniczych, epoksydowych i tym podobnych. Wszystkim naszym Klientom powierzającym nam szlifowanie betonu możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania oraz w pełni satysfakcjonujące rezultaty pracy. Cena za szlifowanie betonu jest korzystna, a efekt naprawdę satysfakcjonujący. Wyszlifowany beton nie tylko zwiększy swoje walory estetyczne, ale również stanie się łatwiejszy w konserwacji, zwiększy się jego odporność na ścieranie, a powierzchnia zostanie wzmocniona.

Powierz zatem szlifowanie betonu specjalistom z firmy JULI-SPEC, która najlepiej zadba o wygląd posadzki. Będzie to inwestycja, której nie pożałujesz. Swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Gwarantujemy szybki czas realizacji oraz atrakcyjną cenę. Jeśli więc posiadasz posadzkę betonową, to warto pomyśleć o regularnej renowacji. To sprawi, że nie tylko będzie wyglądała lepiej, ale również frezowanie posadzki betonowej ułatwia jej późniejsze utrzymanie we właściwym stanie.