Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube
Zapraszamy na Facebooka
Facebook

Frezowanie i szlifowanie betonu

Frezowanie i szlifowanie betonu

Beton to powszechnie stosowany w budownictwie materiał, który znajduje wiele zastosowań, ponieważ charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na ściskanie, a jego cena jest relatywnie niska. Przy jego pomocy tworzy się nie tylko elementy konstrukcyjne oraz elewacyjne, ale również wylewa się posadzki. Szlifowanie i frezowanie posadzki betonowej wymaga jednak zastosowania specjalnych urządzeń. Warto tutaj mieć świadomość, że takie rozwiązanie najczęściej wykorzystywane jest w halach produkcyjnych oraz magazynowych, ponieważ umożliwia przenoszenie ekstremalnych obciążeń i jest odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Niestety z czasem taka posadzka traci swoje walory estetyczne. Wygląda na brudną, przestarzałą i wyeksploatowaną. Jeżeli znalazłeś się na naszej stronie internetowej, jesteśmy przekonani, że ten problem dotyczy również Ciebie, dlatego szukasz profesjonalnej firmy, wykonującej szlifowanie i frezowanie posadzki betonowej. Nasi doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji i zapewnią Ci rozwiązania, których potrzebujesz. Do wszelkich zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, aby dostosować się do potrzeb klienta.

Zastosowanie techniki diamentowej

Szlifowanie betonu oraz frezowanie realizujemy przy zastosowaniu techniki diamentowej, która umożliwia usunięcie i obniżenie poziomu betonu. Szlifowanie ma na celu usunięcie zniszczonej powierzchni oraz starych powłok lakierniczych, epoksydowych i tym podobnych. Wszystkim naszym Klientom powierzającym nam szlifowanie betonu możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania oraz w pełni satysfakcjonujące rezultaty pracy. Cena za szlifowanie betonu jest korzystna, a efekt naprawdę satysfakcjonujący. Wyszlifowany beton nie tylko zwiększy swoje walory estetyczne, ale również stanie się łatwiejszy w konserwacji, zwiększy się jego odporność na ścieranie, a powierzchnia zostanie wzmocniona.

Powierz zatem szlifowanie betonu specjalistom z firmy JULI-SPEC, która najlepiej zadba o wygląd posadzki. Będzie to inwestycja, której nie pożałujesz. Swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Gwarantujemy szybki czas realizacji oraz atrakcyjną cenę. Jeśli więc posiadasz posadzkę betonową, to warto pomyśleć o regularnej renowacji. To sprawi, że nie tylko będzie wyglądała lepiej, ale również frezowanie posadzki betonowej ułatwia jej późniejsze utrzymanie we właściwym stanie.