Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube
Zapraszamy na Facebooka
Facebook

Naprawa i renowacja betonu

Naprawa i renowacja betonu

Beton to popularny materiał, wykorzystywany bardzo powszechnie. Niestety z czasem ulega uszkodzeniom i niszczeje. Najczęściej spotykanymi problemami związanymi z nim jest degradacja materiału oraz zniszczenia mechaniczne. Całe szczęście w takiej sytuacji nie trzeba godzić się z coraz gorszym stanem budynku, ponieważ można zdecydować się na renowację.

Praca naprawcze

Już po kilku latach powierzchnie z betonu ulegają korozji lub innego typu uszkodzeniom. Niestety nie da się tego uniknąć nawet wtedy, gdy stosujemy starannie wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości. Jedynym ratunkiem w takiej sytuacji jest skorzystanie z usługi polegającej na renowacji danej powierzchni.

Bardzo ważne, by z tym nie zwlekać. Z oferowanych przez nas usług warto skorzystać, gdy tylko pojawią się pierwsze oznaki niszczenia. Im dłużej będziemy czekać, tym problem stanie się większy.

Niejednokrotnie potrzebne jest przywrócenie dawnego wyglądu powierzchni również w przypadku zmiany przeznaczenia budowli i ich konstrukcji. W ramach naszych budowlanych robót specjalistycznych zrealizowaliśmy naprawy fundamentów, posadzek, ścian, słupów, zbiorników itp. poprzez wykonanie iniekcji ciśnieniowych, izolacji, powłok chemoodpornych i wielu innych prac.

Świadczymy usługi takie jak:

  • naprawa Posadzek betonowych i żywicznych,
  • renowacje,
  • robienie dylatacji,
  • frezowanie.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Wszystkie realizacje przeprowadzamy w pełni profesjonalnie, przywiązując wielką wagę do detali oraz dokładności przebiegu wykonywanych prac. Jeśli potrzebujesz usług takich jak np. naprawa posadzek betonowych i żywicznych, przeprowadzenie renowacji, robienie dylatacji czy frezowanie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Powłoki żywiczne

naprawa posadzek

dylatacje

frezowanie, szlifowanie betonu