Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube
Zapraszamy na Facebooka
Facebook

Kotwienie w betonie

kotwy opole

REALIZACJE

Kotwienie w betonie to powszechnie wykorzystywana w budownictwie czynność, która polega na wzbogaceniu konstrukcji betonowej elementami stalowymi. Dzięki nim całość jest nie tylko wzmocniona, ale również doskonale scalona. Jeżeli kotwienie w betonie chcesz powierzyć profesjonalnej firmie, która posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W branży działamy już od ponad dwudziestu lat. Posiadamy nie tylko ekspercką wiedzę oraz wyspecjalizowany zespół pracowników, ale również najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia renomowanych marek. Dzięki wyżej wymienionym atutom możemy świadczyć usługę na najwyższym poziomie. Zapewnić kotwienie w betonie zgodnie ze wszelkimi standardami i wytycznymi technicznymi.

Kotwienie w betonie, jak również renowację i wymianę starych kotew realizujemy przy pomocy techniki chemicznej. Umożliwia ona uniknięcie naprężeń do podłoża w momencie kotwienia, co w bezpośredni sposób wpływa na przekazywanie obciążenia na podłoże za pośrednictwem sił przylegania. W zastosowaniu kotwień dysponujemy sprzętem pneumatycznym oraz ręcznym do wtłaczania kleju, kompozytu kotwiącego. Działamy szybko i skutecznie, gwarantując naszym Klientom krótki termin realizacji oraz satysfakcjonujące efekty.

Chemiczne kotwienie w betonie polecamy inwestorom realizującym budowę nowych budynków, jak również podczas renowacji starych obiektów, których podłoże jest mocno wyeksploatowane oraz zniszczone. Ponowne kotwienie przywróci całej konstrukcji dawną wytrzymałość oraz niezawodność.

Wieloletnie doświadczenie oraz umieszczone poniżej zdjęcia pokazują, że w dotychczasowych pracach wykonaliśmy profesjonalne wymiany kotew o długości nawet 1,5 metra i średnicy M52. Jesteśmy jedną z nielicznych firm z branży, które mogą zaoferować usługę na najwyższym poziomie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy!

Masz pytania? Napisz do nas poprzez formularz kontaktu lub zadzwoń pod numer: 601 513 761

<powrót


REALIZACJE:

Proces naprawy kotew kruszarki głazów