O betonie bez tajemnic

Wiercenie w betonie otworów na kable lub wentylacje

Każdy nowobudowany obiekt jest wyposażany w szereg instalacji oraz w różnego rodzaju akcesoria, które powinny zostać ukryte pod tynkiem. Są to chociażby rury centralnego ogrzewania, kable, przewody czy też kanały wentylacyjne. Instalacje te powinny zostać ukryte w ścianach lub w posadzce. Jest to związane nie tylko z bezpieczeństwem, ale również z wygodą, gdyż dzięki temu nie będą zajmowały miejsca wewnątrz pomieszczeń.

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się wierceniem w betonie. Realizacja ta jest prowadzona między innymi w galeriach handlowych oraz w fabrykach przemysłowych, gdzie wszelkiego rodzaju maszyny i instalacje wymagają stworzenia odpowiednich połączeń ukrytych pod betonem. W swojej pracy korzystamy z najwyższej jakości sprzętów i nowoczesnych urządzeń, które są gwarancją precyzji oraz dokładności prowadzonych czynności. Oprócz tego kadra doświadczonych pracowników powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom inwestorów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Przeprowadzane przez nas wiercenie w betonie jest realizowane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy już szereg realizacji, które pozwoliły nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży.

Wykonywane przez nas otwory w betonie są tworzone z myślą o konkretnej realizacji oraz z uwzględnieniem ich przeznaczenia. Wykonujemy zarówno niewielkie otwory na kable, jak i znacznie większe kanały na przykład na wentylację lub klimatyzację.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z realizowanych przez nas usług. Posiadamy niezbędne certyfikaty jakości, a otrzymane na przestrzeni lat referencje potwierdzają najwyższą jakość usług. W ostatnim czasie przeprowadziliśmy już szereg realizacji, takich jak na przykład nacinanie rurociągów czy też wycinanie fontanny w centrum handlowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Napisz komentarz