W akcji

Jak wygląda naprawa torowiska w naszym wykonaniu?

Nasza firma nie zajmuje się tylko cięciem betonu, choć wiele osób kojarzy nas przede wszystkim z tą czynnością. Tymczasem wachlarz naszych usług jest znacznie szerszy. Jednym z nich jest naprawianie torowisk. Dziś chcemy pokazać Wam, jak wyglądała naprawa torowiska, którą wykonaliśmy?

 

W 2012 roku, w fabryce płyt gipsowych Knauf, zrealizowaliśmy projekt zabezpieczenia rampy kolejowej. Zakres robot budowlanych obejmował odbudowę dylatacji, wykonanie izolacji pionowych i zabezpieczenie antykorozyjne elementów stalowych rampy.

 

Naprawa krok po korku 

Najpierw naprawiliśmy zniszczoną dylatację. To umożliwiło swobodną pracę statyczną oraz odkształcanie się przylegających do siebie elementów konstrukcyjnych. Zapewniło też właściwą trwałość i niezawodną funkcjonalność całej konstrukcji.

 

Przed www.julispec.pl

Przed

 

Po www.julispec.pl

Po

 

Następnie wymieniliśmy śrubę zajętą korozją. Wymieniliśmy też elementy, które całe były skorodowane.

 

Przed

Przed

 

Po

Po

 

 

Na koniec wyczyściliśmy rampę przy użyciu myjki ciśnieniowej. Całość po zakończonej naprawie prezentowała się tak:

 

www.julispec.pl

www.julispec.pl

 

Wszystkich, którzy poszukują firmy, która pomoże nie tylko w naprawie torowiska, ale i w wielu innych pracach, takich jak wiercenie w betonie, rozbiórki, wyburzenia czy szlifowanie betonu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem www.julispec.pl.

Napisz komentarz