O betonie bez tajemnic

Cięcie zabytkowych murów

Zdobyte w ostatnich latach bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług związanych z cięciem betonu. W ostatnim czasie propozycja przedsiębiorstwa została wzbogacona między innymi o realizację cięcia zabytkowych murów.

Czynność ta może okazać się niezbędna do przeprowadzenia na przykład w sytuacji, gdy podczas prac budowlanych odkryto zabytkowe pozostałości po dawnych budynkach, takich jak na przykład katedry, pałace czy bunkry. Wówczas na teren prowadzonych prac trafiają archeolodzy, którzy zajmują się dokładnymi badaniami starych murów. Po ukończonej ekspertyzie często podejmowana jest decyzja o usunięciu zabytku z miejsca prowadzonych prac. W takiej sytuacji niezawodnym rozwiązaniem jest cięcie diamentowe, które pozwala precyzyjnie odciąć kawałki konstrukcji i przetransportować je do wyznaczonego miejsca (na przykład do muzeum).

Zaufaj profesjonalistom

W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Stosujemy najwyższej jakości sprzęty i narzędzia, które pozwalają na przeprowadzenie realizacji z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Dodatkowo kadra doświadczonych pracowników powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych Klientów.

Cięcie zabytkowych murów to realizacja, która wymaga bardzo dużej precyzji w działaniu. Tylko dzięki temu możliwe będzie wydobycie konstrukcji bez znacznego naruszania jej struktury. To bardzo ważne, by móc w późniejszym czasie możliwie najwierniej odwzorować istniejące nawet setki lat temu budynki.

Cięcie zabytkowych murów – sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób zarówno pod względem szybkości, jak i precyzji działania. Dzięki temu prace archeologiczne tylko nieznacznie spowolnią czynności prowadzone na miejscu budowy.

Napisz komentarz