W akcji

Cięcie betonu liną diamentową nagrane i docenione!

Mamy się czym pochwalić. Nasz film został doceniony na gruncie międzynarodowym. Za co? I co dalej będzie się z nim działo?

 

Jak powstał nasz film?

Przed ponad rokiem zrealizowaliśmy pewne zlecenie — cięliśmy liną diamentową 70 tonowy blok betonowy, znajdujący się na terenie Gliwic. Postanowiliśmy uwiecznić to na filmie. Chcieliśmy, aby stał się naszym pokazowym wideo, którym będziemy mogli zachęcać potencjalnych klientów do korzystania z naszych usług. Z filmu byliśmy niewątpliwie zadowoleni, dlatego też umieściliśmy go w serwisie filmowym YouTube, a także udostępnialiśmy go na naszym Facebookowym fanpage’u (https://www.facebook.com/Juli-Spec-Technika-diamentowa-i-elektryka-Dariusz-Lipka-Ireneusz-Jura-798542110222198/?fref=ts).

 

Docenieni przez międzynarodową firmę

Bardzo ucieszyła nas niedawna wiadomość, w której zostaliśmy poinformowani, że znana na całym świecie firma Hilti, zajmująca się rozwiązaniami technologicznymi, doceniła nasz film. Do cięcia betonu wykorzystaliśmy jej sprzęt oraz akcesoria, dlatego też film trafił do firmy. Jak się okazuje, firma pokazywała go przy różnych okazjach w Europie. Teraz firma Hilti chce zamieścić go na portalu Yammer. Portal ten jest serwisem społecznościowym, wykorzystywanym do wewnętrznej komunikacji w firmach i organizacjach.

 

Za co zostaliśmy docenieni? 

  • za profesjonalny montaż,
  • za dźwięk,
  • za pokazanie montażu piły linowej i montowania liny.

 

Tym, którzy jeszcze nie widzieli naszego filmu, polecamy go serdecznie!

 

 

Cięcie betonu — nasz chleb powszedni

Wierceniem i cięciem w betonie oraz w konstrukcjach żelbetowych za pomocą wierteł i pił diamentowych lub elektrycznych zajmujemy się na co dzień. W zależności od grubości i rodzaju materiału nasi doświadczeni pracownicy dobierają odpowiednie narzędzia. Dysponujemy zaprawami, przeznaczonymi do kompleksowych napraw betonu. Dzięki nam popękane i zniszczone fragmenty zostają uszczelnione, a cała powierzchnia staje się odporna na przeciekanie. Zajmujemy się naprawą fundamentów, naprawą posadzek oraz tarasów.

 

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Napisz komentarz