Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube
Zapraszamy na Facebooka
Facebook

Wiercenie w żelbecie

Wiercenie w żelbecie

W nowoczesnym budownictwie coraz częściej wykorzystuje się technikę diamentową, która umożliwia między innymi wiercenie w żelbecie. Zakres zastosowań takich wierceń wykonywanych ową techniką diamentową jest niezmiernie szeroki, jednak do najczęściej realizowanych działań należą wszelkie wiercenie otworów przebiciowych, a także przelotowych czy przepustów. To pozwala później przeprowadzić odpowiednią instalację. Dość często stosuje się również wiercenie otworów wentylacyjnych czy otworów w celu stworzenia zbrojenia.

Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala nam wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Wiercenie w betonie zbrojnym często wymaga indywidualnego podejścia, czego mamy świadomość. Wielokrotnie wykonywaliśmy takie wiercenia w betonie o rozmaitym stopniu trudności i zawsze osiągaliśmy satysfakcjonujący efekt. Wynika to nie tylko stąd, iż zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem, ale również korzystamy z dobrej jakości sprzętów. Realizujemy zarówno małe, jak i większe zlecenia, podczas których zajmujemy się kompleksowymi działaniami.

Rodzaje wierceń

Zajmujemy się wierceniem wszelkiego typu otworów. Są to między innymi wiercenia w stropach, ścianach, a także grubych podłożach żelbetowych. Średnica tego typu usług wynosi od 10 do 1000 mm, natomiast na głębokość wykonujemy wiercenie w żelbecie nawet i na kilka metrów. Wykonywane przez nas prace są zarówno na mokro, jak i na sucho, w zależności od potrzeb oraz zastosowania określonego materiału budowlanego. Zawsze dostosowujemy określoną technikę oraz styl pracy do potrzeb danego zlecenia.

Jeśli chodzi zaś o wiercenie w betonie zbrojnym za pomocą techniki diamentowej, to jest ono wykonywane bezudarowo, co ma znaczenie dla samej konstrukcji. Taka technologia jest dla niej znacznie bezpieczniejsza i dzięki temu można uniknąć ewentualnych uszkodzeń. W zależności od potrzeb jednak wiercimy także otwory elektronarzędziami w postaci młotów udarowych. Posiadamy nietypowe wymiary wierteł, dzięki którym możemy spełnić nawet niestandardowe zlecenia. Zależy nam przede wszystkim na pełnej satysfakcji klientów.