Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube
Zapraszamy na Facebooka
Facebook

Wiercenie diamentowe

Wiercenie diamentowe

Technika diamentowa, która należy do jednych z najnowocześniejszych i obecnie nie ma sobie równych, przede wszystkim pozwala na zdecydowane zmniejszenie kosztów, które wiążą się z budową oraz działaniami niezbędnymi na wielu etapach realizacji zlecenia.

Wiercenie otworów techniką diamentową należy do technologii, bez której trudno byłoby sobie wyobrazić profesjonalne cięcia w betonie, charakteryzujące się idealną równością czy gładkością. Technika ta pozwala również na wykonywanie wszelkich wierceń w żelbetonie, a także robienie odwiertów w betonie.

Przy tym nie musimy mieć obaw, iż takie działania mogą doprowadzić do niebezpiecznych pęknięć. Wiadomo, że uszkodzenia konstrukcyjne podczas prac budowlanych są niezmiernie niebezpieczna, a tak precyzyjna technika zapobiega im.

Technika wiercenia w betonie

Generalnie wiadomo, że diamentowe wiercenie otworów w betonie jest jedną z najlepszych technik, które występują w tym obszarze działalności. Zastosowanie tego rodzaju technologii przez naszą firmę sprawia, iż mamy do zaoferowania wysoki poziom świadczonych przez nas usług, co zapewnia satysfakcję wśród klientów, a jest ona podstawowym celem naszej pracy. Do wszelkich powierzonych nam zadań podchodzimy rzetelnie.

Natomiast nasi pracownicy nie tylko są dobrze wykwalifikowani, ale również pracują w sposób profesjonalny, aby spełnić wszelkie oczekiwania klientów. Stosowane przez nas diamentowe wiercenia sprawiają, że możemy zaoferować usługi najlepszej jakości, a przy tym jesteśmy w stanie wykonać nawet niestandardowe zlecenia.

Rodzaje wierceń

Wiercimy na sucho i mokro

Otwory wykonujemy dobrej jakości wiertłami koronowymi. Dzięki temu możemy wykonać takie przewierty zarówno w betonie zbrojonym, jak i kamieniu oraz wielu innych materiałach, które wykorzystuje się w budownictwie. Szczególnie ważnym elementem naszych działań są wiercenia diamentowe, które pozwalają na precyzyjną pracę.

Posiadamy nowoczesny sprzęt

Wszelkie wiercenia mogą być wykonane dwoma technikami, a mianowicie na sucho i mokro. Stosujemy oba rozwiązania. To drugie charakteryzuje się tym, iż eliminuje ono pył. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt takich firm jak HILTI, Tyrolit, Cedima, Stihil, Wacker, ICS. To nam umożliwia wiercenie wszelkich otworów, a więc także i takich, które mają dużą średnicę. Wykonujemy również odwierty na duże głębokości.

Najwyższa jakość usług

Jesteśmy więc w stanie wykonać również nietypowe zlecenia, które wymagają sporego nakładu pracy czy czasu. Najważniejsze jest dla nas dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta. Swoim klientom chcemy zapewnić najwyższa jakość usług. Dlatego też zatrudniamy fachowców i pracujemy na sprzętach zaawansowanych technologicznie.

Jedną z podstaw naszej działalności są cięcia oraz wiercenia diamentowe, które są najbardziej precyzyjne z tego rodzaju technik dostępnych na rynku. Efekt jest znacznie lepszy niż w przypadku innego typu cięć. Powierzchnia jest znacznie gładsza czy wyszlifowana. Dlatego większości klientów zalecamy właśnie takie rozwiązanie. Zależy nam na wysokiej jakości, a technika wiercenia diamentowego pozwala nam to osiągnąć.