Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube
Zapraszamy na Facebooka
Facebook

O nas

tarcze diamentowe

Profesjonalna obróbka betonu
Juli-Spec Opole

Witamy na stronie naszego przedsiębiorstwa!

Funkcjonujemy na polskim rynku nieprzerwanie od 1992 roku, a nasza siedziba znajduje się w Opolu. Wykonujemy szereg specjalistycznych prac w oparciu o technologie i materiały znanych światowych marek.

Zajmujemy się pracami inżynierskimi z zakresu BUDOWNICTWA:

 

Realizujemy również usługi związane z ELEKTRYKĄ – w tym instalacje energetyczne i przemysłowe, AKP oraz nowoczesne systemy oświetleniowe. Wykonujemy nasze prace zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i dla przemysłu.

Obróbka betonu

Obróbka betonu to nasza główna specjalizacja, w zakresie której zajmujemy się wszelkimi pracami inżynierskimi oraz wykonawczymi. Wszystkim naszym Klientom możemy zagwarantować profesjonalne cięcie i wiercenie betonu w oparciu o technologie i materiały znanych światowych marek. W ten sposób obróbka betonu realizowania przez naszą firmę charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, starannością i precyzją. To usługa, która sprosta wszystkim Twoim wymaganiom i oczekiwaniom.

Wiercenie i cięcie w betonie

Prowadzimy wiercenie i cięcie w betonie oraz w konstrukcjach żelbetowych za pomocą wierteł i pił diamentowych lub elektrycznych. W zależności od grubości i rodzaju materiału nasi doświadczeni pracownicy dobierają odpowiednie narzędzia.

 

Naprawy betonu

Dysponujemy także zaprawami przeznaczonymi do kompleksowych napraw betonu, dzięki którym popękane i zniszczone fragmenty zostają uszczelnione, a cała powierzchnia staje się odporna na przeciekanie. Zajmujemy się naprawą fundamentów, naprawą posadzek oraz tarasów.

 

Dodatkowo przeprowadzamy wyburzenia i roboty rozbiórkowe za pomocą specjalistycznych maszyn udarowych i narzędzi ręcznych, które gwarantują szybkość oraz dokładność realizacji każdego ze zleceń. Podczas wykonywania naszych prac zabezpieczamy teren, aby wykluczyć dostęp osób postronnych.

Zapraszając Państwa do współpracy, oferujemy skuteczne i niezawodne rozwiązania wielu trudnych problemów, gwarantując przy tym najwyższą jakość wykonanych usług.