Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube
Zapraszamy na Facebooka
Facebook

Cięcie dylatacji - realizacje

naprawa dylatacji

REALIZACJE

Profesjonalnie, rzetelnie i niezawodnie! Właśnie tak działa nasza firma, która jest obecna w branży już od ponad dwudziestu lat. Dla wszystkich naszych Klientów świadczymy specjalistyczne usługi takie jak cięcie dylatacji.

Jest to powszechnie stosowana w budownictwie czynność, która sprowadza się do wykonania odpowiedniej wielkości szczelin. To działanie umożliwia swobodną pracę statyczną oraz swobodne odkształcanie się przylegających do siebie elementów konstrukcyjnych. Zapewnia odpowiednią trwałość oraz niezawodną funkcjonalność całej konstrukcji. Jeżeli cięcie dylatacji to usługa, która jest niezbędna również podczas realizacji Twojej inwestycji, z pewnością szukasz sprawdzonej firmy, która w sposób nienaganny wywiąże się ze swojego zadania.

Odwiedzając naszą stronę internetową znalazłeś się w miejscu, które sprosta wszystkim Twoim wymaganiom, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz dylatacje poliuretanowe, bitumiczne, epoksydowe, żelowe, systemowe. Jesteśmy doświadczonym ekspertem w tej dziedzinie, dlatego możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość wykonania dylatacji przy pomocy najnowszych technologii. Najbardziej wymagającym oferujemy dylatacje żelowe, które w opinii ekspertów uważane są za najefektywniejsze dylatacje umieszczone pod naporem wody i wilgoci. Ta technologia zapewnia cięcie dylatacji w sposób umożliwiający nie tylko przenoszenie obciążenia, ale również skuteczne uszczelnienie przed przepływem wody.

Świadczymy także usługę w postaci wycinania szerokich gniazd na dylatacje, przy użyciu specjalistycznej bruzdownicy diamentowej. Specjalnie skonstruowane tarcze oraz system ich mocowań umożliwia wycinanie dylatacji od 5 do 40 mm.

Masz pytania? Napisz do nas poprzez formularz kontaktu lub zadzwoń pod numer: 601 513 761

<Powrót


REALIZACJE: